Dvanáct měsíců, čtyři roční období, padesát dva týdnů, tři sta šedesát pět dní.

Bejt teplá je in? Já jsem a nemyslím si.

30. srpna 2016 v 16:03 | Narcis |  V zakrnělém koutku duše
Dneska mi otec řekl, že jsem se měla narodil jako kluk. Vydedukoval to z několika poznatků, které získal za těch x let, co jsem na světě. Docela mě to pobavilo, protože se vlastně dost jako kluk cítím a kdybych jím měla být, neváhala bych. Na druhou stranu své pohlaví mám docela ráda, občas sama sebe dost seru, asi jako každýho, ale to si myslím, že je normální. Hm. Mohla bych tu vypsat tisíc důvodů, proč jsem více mužský typ než ženský, jenže nemám ráda škatulkování. Takové to, když máte vyplnit dotazník a můžete zaškrtnout pouze dvě kategorie, muž x žena. A co ti další? Nebo sexuální orientace. Zařaďte se, zaškatulkujte se. Je to trapný. Ať si každej je, jakej chce být.
Dneska jsem četla nějakou diskuzi pod článkem. Jo, ten článek týdne, že bejt gay je in. Aha. Radši jsem se ani nevyjadřovala. Co na tom? Ať si kdokoliv je kýmkoliv, my tím můžeme být taky. Každopádně to, že člověk v pořadu prohlásil hned na úvod, že je teplej, to nemá absolutně nic společnýho s většinovou společností homosexuálů. Je to stejný jako když heterák prohlašuje, že má rád klobásy nebo co já vim. Taky taková není většina heteráků. Chápeme se? To, že se jeden z komunity někam vystrčí a totálně ji ztrapní a zaškatulkuje, to je věc jiná. Musíme se na věci dívat z různých úhlů a ne jen z toho jednoho uazvřeného a zarputilého.
A pak k tomu, že bejt teplej je in. Já teplá jsem a in mi to fakt nepřijde. V podstatě si s nikým nemohu upřímně promluvit. Když prohlásím, že nějaká holka má hezký prsa nebo zadek, jsem totálně zaškatulkovaná do úchylný lesby, ale kurva, vždyť heteráci se taky dívaj druhýmu pohlaví na zadek, ne? Každý se narodí a zformuluje tak, že je tím, kým zkrátka je a nepředěláš ho. Tak to funguje. Já se předělávat nechci, takže nebudu, ale kdybych si mohla vybrat, jo sakra, vybrala bych si bejt hetero, i když holky jsou bezva a nestydím se za to, kým teď jsem. Ale stejně bych si vybrala jinak.
To, jak se na mě lidi, který ví, kdo jsem, dívaj. Jak mě za zády pomlouvají a myslí si ty své pitomé myšlenky. Jak jsem si myslela, že mám kamarády do té doby, než zjistili, že by se mi potencionálně mohli líbit. Jasný. Jako se všem heteráků líbí každý člověk druhého pohlaví, tak se lesbám musí líbit každá holka, teorie prdel.
Ta spousta předsudků ze všech stran, kecy o tom, že ten a tenhle je buzna, že je snad teplej a já nevim co všechno ještě, stupidní vtipy na sexuální orientaci a braní to jako nadávku. Diskuze s idiotama o tom, jak jsme lidi zdeformovaní a kazíme přirozenost druhu. Jak bráníme rozmnožování a vlastně jsme úchylové, kteří v žádným případě nemohou dostat dítě do vlastní péče. Propaganda na to, že Pride je špatnej, že brzy se budou chtít na povrch hájit o svá lidská práva pedofilové a vůbec, to debilní srovnání pedofila a homosexuála.
Mohla bych tu hovořit věky, abych řekla to, co chci říct. Jen mě neskutečně štve, když se nějakej idiot narodí jako hetero a má spoustu energie na to, aby ukázal, jak moc je ubohej tím způsobem, že uráží orientaci druhých.
Zmiňovala jsem, že Prague pride byl na hovno, že nemám potřebu to hlásat okolo sebe, ale to nejsem jen já, taková je prostě většina. Mnoho lidí tam ani nešlo, protože prostě nemá potřebu ukazovat, kdo je. Nemá ptořebu to obhajovat, protože sakra žijeme ve století, kdy je to normální! Ale někdo to nedokáže pochopit a má děsnou potřebu ostatním říkat, jak je to špatný.
Chci to srovnat s tím, že jsem se měla narodit jako kluk. Jako kluk jsem se většinu času taky cítila a říkal mi někdo, že jsem se narodila špatně? Cpal to do mě někdo tím způsobem, že mě urážel? Proč ne? Protože jsem to nikomu neřekla. Stejně jako jsem nikomu neřekla, že jsem teplá.
Z toho plyne jedno. Pokud nikomu nic o sobě neřekneme, nedostane se nám urážek. A z toho plyne ještě něco. Budeme si nechávat srát na hlavu a schovávat se za pomyslný debilní teorie o tom, jací jsme, místo toho, abychom byli sami sebou. Takže to chci říct.
Možná za to ty lidi bojujou proto, aby se omezily ty debilní názory, který jsem zmínila výše. O tom, že jsme měli raději zemřít než se narodit, ať vypadneme z Čech a nekazíme vaše děti.
Myslela jsem, že takové názory už ani neexistují, protože jsem se s nima nesetkávala nebo spíše setkávat nechtěla, ale teď jsou všude okolo mě a já toho mám dost.
V týhle společnosti člověk nemůže být ani sám sebou, protože ho každej okamžitě zaškatukuje k člověku, kterej k daný komunitě patří, je vidět a chová se jak dement. Fakt díky za každýho takovýho. Kvůli vám mi pohasl každej vztah. Kvůli vám už nemám motivaci nic dalšího zkoušet a seznamovat se, protože komukoliv řeknu, kdo jsem, tak mě okamžitě zahltí teoriema a škatulkováním. Díky díky díky.
Měla jsem se narodit jako kluk, líbily by se mi holky a bylo by mi fajn. V tohle ohledu bych nezklamala rodiče, pomyslný kamarády, učitele, nezklamala bych nikoho. Společnost by mě brala a mně by bylo zatraceně fajn. Ale já jsem se narodila jako holka. Své tělo mám ráda. Mám ráda svá prsa, protože panebože proč ne? Mám ráda svůj úsměv a své vlasy, protože mít ráda sama sebe znamená dávat lásku druhým. Líbí se mi holky s hezkým úsměvem, hebkýma vlasama a super prsy. A ne, neuděláš s tím nic.
Vím, že takoví nejsou všichni. Jen jsem nějak měla potřebu se vyjádřit a vůbec nevím, jestli jsem se vyjádřila správně a tak nějak jak jsem chtěla. Jen mě mrzí, že ať udělám cokoliv, nikdy to nebude správně. Neohlížím se na druhý, ale žiju v týhle společnosti a dokud se nezmění společnost, pokaždý budu ven vycházet zahalená oparem tak, abych nedostávala nadávky, což se váže k tomu, jak se u mě zastavilo auto s bývalým nejlepším kamarádem a ten na mě uprostřed milionu lidí křičel, že jsem lesba, co nemá ráda penisy, že se mnou nikam pařit nepůjde, protože jsem méněcenná...Jo, kurva. Tohle už nikdo nevidí, ale je tak děsně in být teplá, to si ani představit neumíte.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama