Dvanáct měsíců, čtyři roční období, padesát dva týdnů, tři sta šedesát pět dní.

Čech z České republiky!

21. září 2016 v 14:32 | Narcis |  V zakrnělém koutku duše
Ne, fakt nejsem žádnej příznivce naší republiky, čecháček. Nejsem někdo, kdo by na naši zem byl hrdý. A to obzvlášť ne v dnešní době, kdy sem pouštíme imigranty a celej posranej islám.
Pardon. Islám jako náboženství není zlý, zlí jsou fanatičtí příznivci, kteří slova Koránu berou doslova.
A to mě nutí přemýšlet o tom, kdo jsem. Já jsem Čech a žiju v České republice. Mluvím česky a přijímám kulturu, která je tu nastolena. Dokážu se v mnohém připůsobit a chovám se tak, abych druhé nezesměšňovala a neubližovala. Nesnažím se tu protlačovat extremistické názory a neviním nikoho za nic. Na škole máme muslimku, která se nedokáže přizpůsobit. Nosí šátek v hodinách, přestože je to v třídním řádu zakázáno a všichni jí to tolerují, včetně ředitelky. Podle mě by tady tato integrace fungovat neměla. Přivlastňují si celý náš národ. Teď mohou vypadat nevinně, jenže brzy se z ČR stane Islámský plnohodnotný stát, protože tu bude víc muslimů než Čechů. A pak si jednoho dne řekneme, jdeme je vyvraždit, vždyť oni v Alláha nevěří a tím se proviňují, a povraždí nás.
Můj názor může působit přehnaně. Nejsem rasistka a nemám ani xenofobní sklony. Jsem normální racionálně smýšlející člověk, který tu Islám nechce.
Proč? Protože je to jiná kultura, mají jiné tradice, zvyky a pravidla. Sami se nedokáží přizpůsobit těm našim a my je přijímáme dál, protože jsou to chudáčci, když utíkají ze své země. Někdo ze školy to přirovnal k tomu, že máme povinnost je přijmout, protože my jsme také za druhé světové potřebovali pomoc a utíkali jsme do států. Jenže. To bylo USA, to byla Británie. Řekněte mi o někom, kdo šel do Afghánistánu nebo do Sýrie!


Já nikoho nesoudím, i když teď tu zaznělo předsudků milion. Jsem milosrdná a mám ráda většinu lidí, když se nechovaj jak čůráci. Ale co je moc, to je moc. Teď se to tutlá a nikdo o tom nemluví, ale koukněme se kolem sebe. Jsou všude, klonují se. Dřív jsem to brala v pohodě, potřebují pomoc, pomůžeme jim přečkat zlé časy. Jenže jak poznáte dobrého a špatného člověka? Přijímáme všechny.
Ne jen ženy s dětmi, už to samo o sobě je katastrofa, protože stát na nich totálně prodělá. Nejsou schopní pracovat, živí sebe a k tomu svoje děcka. Nedokáží se v práci přizpůsobit a myslí si, že se jim budeme klanět. Jo, mám to z vlastních zkušeností. U známé v práci přijali muslima, byl tam dva dny, a pak řekl, že to není práce pro něj. Jo, radši bude na dávkách. Jsou stejný jako cikáni. Měli by se chytnou za ruce a odcestovat. Cikáni do Indie, odkud přišli, Muslimové do svých válečných zemí, aby si uvědomili, jak špatně věří.
Pojďme mě nenávidět a kritizovat. Jsem připravená. Nebyla jsem nikdy rasistická a stále si myslím, že nejsem, ale tohle mě štve. Tahle země je naše. Máme tu své náboženství, jsme demokracie, ale o Islám se tu neprosíme. Jo, jsme demokracie, každý věří v co sám chce. Ani nemusíme vědět, že náš soused je Muslim. Je mi to jasný. Jenže my jsme se tu narodili, my jsme si to vybrali tady. Muslimové mají svou zemi a cpou se někam, kde o ně nestojí. Nechceme tu slyšet vaši řeč, vidět vaše hábity a přizpůsobovat vám naši zem. Zas tak demokratický nejsme!!

Proč mám v sobě tolik nenávisti? Nad tím se jen pousměju.
Nevím, kdo má víc.
Protože víte, co se píše v Koránu o nevěřících?
Tak doslova.
,,Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže Mešity posvátné, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je - taková je odměna nevěřících!"
,,A bojte se ohně pekelného, připraveného pro nevěřící"
,,Nechť si věřící neberou nevěřící za přátele místo věřících! Kdo tak učiní, nedostane se mu od Boha ničeho, leda v případě, že byste se od nich obávali nějaké hrozby. A Bůh vás varuje před sebou samým a u Boha je cíl konečný."
,,A ty, kdož neuvěřili, potrestám trestem přísným na tomto i na onom světě a nebudou mít žádné pomocníky."
,,Kdo touží po jiném náboženství než po islámu , nebude to od něho přijato a v životě budoucím bude mezi těmi, kdož ztrátu utrpí."
Hezký ne?

Nebo co takhle ta prýštící brutalita a násilí?
,,A když se střetnete s nevěřícími, udeřte je do šíjí, a až jim způsobíte úplnou porážku, pevně je spoutejte! A potom je buď omilostněte, anebo je propusťte za výkupné, pokud válka neodloží své břímě. A tak budiž! Kdyby Bůh chtěl, pomohl by si sám proti nim, avšak nečiní tak proto, aby vás jedny druhými podrobil zkoušce. A Bůh nedopustí, aby se ztratily skutky těch, kdož byli zabiti na cestě Boží."
,,Pro nevěřící jsme pak řetězy, okovy a plamen šlehající připravili."
,,Cizoložnici a cizoložníka zbičujte, každého z nich sto ranami! A nechť vás nepojme vůči nim lítost, s ohledem na náboženství Boží, věříte-li v Boha a v den poslední. A nechť skupina věřících je svědkem trestu jejich."
A další, kamenování, bičování, útoky kyselinou, šibenice...Stále se chcete jako nevěřící či jinak věřící setkat s muslimem?

A co Korán píše o ženách? ,,A řekni věřícím ženám, aby cudně klopily zrak a střežily svá pohlaví a nedávaly na odiv své ozdoby kromě těch, jež jsou viditelné. A nechť spustí závoje své na ňadra svá. A nechť ukazují své ozdoby jedině svým manželům nebo otcům nebo tchánům nebo synům nebo synům svých manželů nebo bratřím nebo synům svých bratří či sester anebo jejich ženám anebo těm, jimž vládne jejich pravice, nebo služebníkům, kteří nemají chtíče, anebo chlapcům, kteří nemají pojem o nahotě žen. A nechť nedupou nohama, aby lidé postřehli ozdoby, které skrývají. A konejte všichni pokání před Bohem, ó věřící, snad budete blažení!"
,,A dotazují se tě na menstruaci. Rci: ;,To je neduh; zdržujte se tedy žen svých po dobu menstruace a nepřibližujte se k nim, dokud se neočistí. A když se očistí, přicházejte k nim tak, jak Bůh vám to přikázal. A Bůh věru miluje ty, kdož se kají, a miluje ty, kdož se očišťují!""
,,Proti těm z vašich žen, jež dopustí se hanebnosti, vezměte jako svědky čtyři z vás. A jestliže tito to dosvědčí, podržte ženy v domech, dokud smrt je nezavolá anebo Bůh pro ně nepřipraví nějaké východisko."
,,Muži zaujímají postavení nad ženami proto, že Bůh dal přednost jedněm z vás před druhými, a proto, že muži dávají z majetků svých (ženám). A ctnostné ženy jsou pokorně oddány a střeží skryté kvůli tomu, co Bůh nařídil střežit. A ty, jejichž neposlušnosti se obáváte, varujte a vykažte jim místa na spaní a bijte je! Jestliže vás jsou však poslušny, nevyhledávejte proti nim důvody! A Bůh věru je vznešený, veliký."
To je nááádhera!!
Tak jsme si hezky vyložili pár slov z Koránu. A možná už chápete, proč je tu nechci.
Chci mít budoucnost.
Chci, aby naše děti a další generace měly budoucnost.
Chci, aby se tu stále mluvilo česky.
Proto volím stranu, která má za cíl je vyhnat. A nestydím se za to.
Jestli mě teď přijde zavraždit nějaký muslim nebo cikán, ani bych se tomu nedivila, protože tolik násilí v jedné knize. Mazec.
Ještě k těm Romům. U nás se přemnožili. A taky je tady nechci. Kradou, dělaj píčoviny, mlátěj a urážej lidi, nepracujou!!!!, vykořisťují stát a myslí si, že jim to tady patří. Aspoň z mých zkušeností. Znám jen dvě romské malé rodiny, které mi vůbec nevadí! Dvě ze sta.
Neptám se vás na váš názor. Jo, teď už asi jsem rasistka i xenofobka. Typickej Čech.
 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 21. září 2016 v 16:09 | Reagovat

Perfektní článek, žádné nefakčenka tady u nás nechci...

2 lengvic-tycr lengvic-tycr | Web | 27. září 2016 v 20:52 | Reagovat

Ahoj, na tvůj blog jsem narazila náhodou a musím říct, že bych tě ráda poznala osobně. Holka, úžasně napsaný, jako bys vytáhla moje myšlenky z hlavy. Suprový článek, se kterým naprosto souhlasím!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama